<< Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 

 

  • Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz.
  • Asansörlü Taşımacılık Günümüzde Evden Eve Taşınmanın En Önemli Unsuru Haline Gelmiştir.

  • Asansörlü Taşıma Yapıyor, Eşyaların Hiç Bir Şekilde Hasar Görmesine Müsade Etmiyoruz.

  • Eşyaları Apartman Merdivenlerinden İndirme Devri Sona Erdi.

  • Asansörlü Nakliyat, Zamandan Tasarruftur. Eşyaların Kısa Bir Zaman Diliminde İndirilmesi veya Yukarıya Çıkarılması Demektir.

 

 

 

 

Asansörlü nakliyat hizmetler, son zamanlarda yaygın olarak verdiğimiz hizmetler içerisinde yer alır. Bunun nedeni, hem eşyaların hasar görmeden taşınabilmesini kolaylaştırması, hem de zamandan ve emekten tasarruf sağlanabilmesidir.


Asansörlü nakliyat işlemi, fiyat bazında değişkenlik göstermektedir. Taşınma süreçlerinde alacağınız nakliye hizmetinin fiyatlarını etkileyen parametreler, bu hizmet için de belirleyicidir.


İlk olarak fiyat üzerinde belirleyici olan etmen, eşyaların transfer edileceği iki lokasyon arasındaki mesafedir. Mesafe arttıkça maliyette yükselir. Ayrıca fiyat üzerinde, taşınacak eşyanın boyutu da belirleyici olacaktır. Asansörlü nakliyede kullanılan ekipmanın kaç seferde eşyayı istenen noktada taşıyacağı bu açıdan önemlidir. sefer arttıkça, maliyet de artabilir.


Konya asansörlü nakliyat alanında hizmet veren Konya Evtaş Nakliyat firmamız, tüm taşınma süreçlerinizde sizlerin yanındadır. Piyasanın çok altında fiyatlarla, uzman kadromuz sizlere destek vermektedir. Profesyonel hizmet sunan şirketimiz ile siz de tüm taşınma işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


Güler yüzlü ve alanında uzman personellerimi ile siz de kaliteli hizmetin tadını çıkarın. Taşınma sürecinde ihtiyacınız olan mobilya montaj, paketleme, depolama ev toplama hizmetlerini alabileceğiniz gibi, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de faydalanın.


Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimiz ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışımız ile size bir telefon kadar uzağız. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaramızdan arayabilir, ya da size en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


evtas
evtas
evtas
evtas