<< İşyeri Nakliyatı

 

 

  • İşyeri, ofis, büro, banka ve atölye taşımacılık hizmeti veriyoruz.
  • Sorunsuz Taşınmanın İlk Şartı, Planlama Yapmaktan Geçtiğini Biliyor, Müşterimizle İstişare Ederek Planlama Yapıyoruz.

  • Asansörlü Taşıma Yapıyor, Eşyaların Hiç Bir Şekilde Hasar Görmesine Müsade Etmiyoruz.

  • Eşyaların Paketlenmesi Talep Edilirse, Profesyonel Paketleme Yapıyoruz.

  • Nakliyatın Başlayacağı Gün ve Saatte Aracımızla, Tam Zamanında Nakliyat İşini Başlatıyoruz.

 

 

 

 

Nakliyat işlemleri, insanların en çok sorun yaşadığı süreçlerden biridir. Bu sorunların yaşanmasındaki temel neden taşınma sürecinde tercih edilen firmanın profesyonel olmaması, ekipman yetersizliği, gerekli önlemlerin alınmamış olmasıdır.


Taşınma işlemleri söz konusu olduğunda, kişilerin dikkat ettikleri ilk nokta genelde ücretlendirme olur. Olabildiğince düşük maliyette hizmet veren firmalara yönelim gerçekleşir. Ancak, firma seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu fiyatta önce, firmanın profesyonelliği olmalıdır. Aksi takdirde, taşınma sonrasında hasar gören eşyalar nedeniyle, maddi anlamda çok daha fazla kaybınız olabilir.


Firma seçerken, dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da personellerinin yeterli olup olmadığıdır. Hem uzmanlık açısından, hem de kişi sayısı bakımından, bu durum son derece önemlidir. Aksi takdirde, yetersiz personeller nedeniyle gereksiz zaman kaybı ya da maddi açıdan kayıplar söz konusu olabilir.


Nakliyat süreçlerinde araç kapasite de büyük önem taşır. Taşınacak eşyanın miktarına göre, hacmi yeterli olan araçlar tercih edilmediğinde, eşyaların tek seferde taşınamaması söz konusu olabilir. Bu ekstra maliyet demektir. Çünkü iki turda eşyalar götürülecek ve bir anlamda iki kez taşınma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Büyük bir araç tercih edildiğinde de gereksiz yere büyük araç bedeli ödenecek ve ya eşyalar büyük bir alanda konumlandırıldığından taşınma esnasında hasar görebilecektir.


Dikkat edilecek bir diğer nokta da doğru ekipman kullanımının olup olmadığı ve personelleridir. Özellikle yüksek katlı bir yere taşıma işlemi gerçekleştirilecekse Konya evden eve nakliyat işlemi için mutlaka asansörlü nakliye kullanılmalıdır. Bu sayede, merdivenlerden ya da bina içi asansörlerden taşınırken alınabilecek hasar minimuma seviyeye düşer. .


Personellerin uzman oluşu da hem eşyalarınızın doğru malzemelerle paketlenmesi, hem de doğru tekniklerle taşınması konusunda son derece faydalı olacaktır. Doğru kişilerle ve kurumlarla yönetilen taşınma işlemleri, son derece konforlu ve kayıpların en aza indirilebildiği süreçlerdir.


evtas
evtas
evtas
evtas