<< Firma Profili >>

 

 

 

Konya Evtaş Nakliyat ; 1990 yılından günümüze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Her geçen gün hizmet kalitemizi geliştirerek müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak birincil amacımız olmuştur. Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşterilerimizin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Gün geçtikçe genişleyen hizmet ağımız ve yeni nesil teknoloji ile harmanlanan tekniklerimiz ile tüm taşınma süreçlerinizde yanınızdayız.

Eşyalarınız taşınacağınız adresten alınarak, araçlarımıza özenle yerleştirilir. Buradaki işlemlerin tamamlanması ile birlikte eşyalarınız yeni adresine doğru yola çıkar.

Evden eve nakliyat herhangi bir yükü taşımak gibi değildir. Taşınan eşyalar değerlidir. Eşyaları araca yüklemede ve yeni eve taşınmasında özen gösterilmelidir. Herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için, bütün tedbirlerin alınması gereklidir.

Evden eve nakliyat işinde hatasız planlama yapılması çok önemlidir. Taşınmanın bütün aşamalarını planlıyor, Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Günümüzde Evden Eve Taşınmanın En Önemli Unsuru Haline Gelmiştir. Asansörlü Taşıma Yapıyor, Eşyaların Hiç Bir Şekilde Hasar Görmesine Müsade Etmiyoruz.

Konya evden eve nakliyat, Konya asansörlü nakliyat, konya evden eve taşımacılık, konya ev taşıma, şehiriçi ev taşıma, şehirlerarası ev taşıma, konya evden eve asansörlü taşımacılık, konya şehiriçi evden eve nakliyat, konya şehirlerarası evden eve nakliyat, konya nakliyat şirketleri, konya ev taşıma fiyatları, kiralık asansör, kiralık eşya asansörü