<< Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 

 

  • Şehirler Arası İlden İle Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz.
  • Şehirlerarası Nakliyatta, Eşyaların Araca Bilinçli Bir Şekilde Yerleştirilmesi Çok Önemlidir.

  • Karayolunda İlerken, Eşyalar Araç İçinde Sağa veya Sola Savrulmamalı ve Eşyalar Devrilmemelidir.

  • Mutlaka Eşya Nakliyat Sigortası Yapılmalıdır. Ekstra Masraf Olacak Denilerek Sigorta Yapmaktan Kaçınılmamalıdır.

  • Nakliyatın Başlayacağı Gün ve Saatte Aracımızla, Tam Zamanında Nakliyat İşini Başlatıyoruz.

 

 

 

 

81 il nakliye hizmeti yalnızca, büyük taşıma filolarına sahip olan kurumsal firmalar tarafından verilebilir. Firmamızda oldukça geniş bir araç kapasitesine sahip olan kurumsal nakliye firmalarından biridir. ülkemizin tüm illeri için şehirlerarası taşınma hizmeti verilebildiği gibi, şehir içi, kısa mesafede taşınma hizmeti de firmamız güvencesi ile verilebilmektedir.


Nakliye ücretleri konusunda, fiyatı etkileyen farklı unsurlar vardır. bu anlamda, eşyalarınızın boyutu, taşınacağınız yerin uzaklığı gibi değişkenler fiyatı etkileyebilir. Firmamızdan hizmet almak istediğinizde, eksperlerimiz tarafından analiz işlemi yapılır ve size bir fiyat çıkartılır. Dolayısıyla hizmet sonrasında, hoş olmayan fiyat değişiklikleri karşılaşmanız söz konusu olmaz.


Kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra, güvenli bir biçimde, eşya transferlerinin 81 il nakliye hizmeti kapsamında sunulabilmesi için vakit kaybetmeden bize ulaşın. En uygun fiyat garantisi ve maksimum müşteri memnuniyetinin tadını çıkarın.


Güler yüzlü ve alanında uzman personellerimi ile siz de kaliteli hizmetin tadını çıkarın. Taşınma sürecinde ihtiyacınız olan mobilya montaj, paketleme, depolama ev toplama hizmetlerini alabileceğiniz gibi, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de faydalanın.


Sektördeki 30 yılı aşkın deneyimimiz ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışımız ile size bir telefon kadar yakınız. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaramızdan arayabilir, ya da size en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


evtas
evtas
evtas
evtas